studio

  • BUCKSTUDIO_chudoby

Zajmujemy się tworzeniem miejsc

Specjalizujemy się w projektowaniu miejsc – sposobu ich funkcjonowania, charakteru oraz wyglądu.
Tworzymy oryginalne, inspirujące i spójne projekty przedsięwzięć usługowych i handlowych – restauracji, klubów, hoteli, sklepów, biur, salonów usługowych oraz obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych – dedykowanych precyzyjnie określonym grupom odbiorców.

.

Opracowujemy nośne koncepty

Kluczowym elementem każdego naszego projektu jest opracowany przez nas koncept, na który składa się jedna czytelna zasada oraz indywidualny zestaw cech i właściwości tworzących miejsce i jego unikalne doświadczenie. Koncept miejsca definiuje jego charakter. Jest tym, co pozwala się wyróżnić i zostać zapamiętanym. Jest także podstawą dla stworzenia marki miejsca – wszystkich elementów identyfikacji i komunikacji: nazwy, logotypu, identyfikacji wizualnej, aranżacji wnętrza, strony www oraz wszelkich dodatkowych elementów związanych ze specyfiką przeznaczenia i funkcjonowania miejsca.

.

Wyróżnia nas to jak pracujemy

Nasz sposób pracy oparty na kompleksowym procesie projektowym obejmuje wszystkie aspekty, elementy i etapy projektu – od wstępnego researchu i analiz, przez opracowanie konceptu i towarzyszących mu rozwiązań projektowych, aż po finalną realizację i funkcjonowanie miejsca. Pracujemy łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinach takich jak design, architektura, marketing i komunikacja wizualna.

.


.

Zespół

Uważamy, że najlepsze pomysły powstają w wyniku pracy zespołowej, w której odwaga, kreatywność i konsekwencja odgrywają równie ważną rolą, co otwartość, umiejętność obserwacji i poczucie humoru. Nasz zespół tworzą młodzi, wszechstronni projektanci a także współpracujący z nami fachowcy i projektanci branżowi. Nad każdym projektem pracuje dedykowana mu kilkuosobowa grupa projektowa.

  • BUCK_studio_08

paweł buck
Główny Projektant
Kiedy nie projektuje podróżuje. Chociaż wolałby na odwrót.
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. W 2011 roku obronił doktorat o zmienności w architekturze. Po ukończeniu studiów zdobywał doświadczenie w dużych polskich pracowniach architektonicznych. Prowadzi zajęcia projektowe z podstaw projektowana dla studentów pierwszego roku Wydziału Architektury PWr. Tutor w warsztatach architektonicznych. Wierzy, że detal ma znaczenie.

dominika buck
Główny Projektant
Gdyby nie została architektem byłaby szefem kuchni.
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Przez rok uczyła się także na University of the Arts w Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie. Ukończyła studia podyplomowe Food Design na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Laureatka w konkursie Dyplom Roku SARP Wrocław 2007. Pracowała w biurach architektonicznych w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

ola leszczyńska
Projektant

ola kilińska
Projektant

margareta sztejkowska
Projektant Produktu

asystenci 2010-2019
Patrycja Pawlik, Zofia Superson, Alicja Dziedziela, Monika Sokołowska, Magadalena Gordziewicz, Julia Ołpińska, Natalia Popenda, Wojciech Nowak, Bogna Kawa, Aleksandra Majdzik, Paweł Tatara, Julia Ołpińska, Katarzyna Dominiak, Agata Pierożyńska, Martyna Cyran, Monika Dobrakowska, Martyna Gliniecka, Karolina Wrzosowska, Aleksandra Mrowca, Łukasz Fabrowski, Agnieszka Kaczara, Izabela Milińska, Michał Ostafijczuk, Alicja Sawicka, Daria Socha, Katarzyna Szymańska, Karolina Obuszko


.

Medale

Ufamy naszej intuicji. To właśnie intuicja w połączeniu z naszymi kompetencjami oraz doświadczeniem pozwala nam tworzyć wyróżniające się i angażujące emocjonalnie projekty publikowane i nagradzane zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

BUCKSTUDIO_30KW_2018GERMAN DESIGN AWARD 2019
1 nagroda | CAMPO

BUCKSTUDIO_30KW_201830 Kreatywnych Wrocławia 2018
Nagroda
BUCKSTUDIO_WIN 2017_NWIN Awards 2017
1 nagroda | CAMPO
BUCKSTUDIO_DA 2017_NDesign Alive Awards 2017
Nominacja
BUCKSTUDIO_RBDA_2017RBDA 2017
1 nagroda | NANAN
BUCKSTUDIO_DoFA 2017_W1DOFA 2017 Wnętrze&Dizajn
Wyróżnienie | NANAN
BUCKSTUDIO_DoFA 2017_W2DOFA 2017 Wnętrze&Dizajn
Wyróżnienie | CAMPO
BUCKSTUDIO_HDWOTF_2017HD WAVE OF THE FUTURE 2017
Nagroda
BUCKSTUDIO_HDA_2017HD AWARDS 2017
1 nagroda | NANAN
BUCKSTUDIO_zycie w architekturze_N_2015ŻYCIE W ARCHITEKTURZE 2015
Finalista | di cafe deli
BUCKSTUDIO_grafit_IIGRAFIT 2014
2 nagroda | biblioteka Grafit
BUCKSTUDIO_DoFA 2013_IDOFA 2013 Wnętrze&Dizajn
1 nagroda – Kino Nowe Horyzonty
BUCKSTUDIO_polskie wnetrze_dinette_2012POLSKIE WNĘTRZE 2012
Nominacja | dinette
BUCKSTUDIO_polskie wnetrze_KNH_2012POLSKIE WNĘTRZE 2012
Nominacja | Kino Nowe Horyzonty
BUCKSTUIO_NM_2012NOCNE MARKI 2012
Nominacja – Kino Nowe Horyzonty
BUCKSTUDIO_DoFA 2011_IIDOFA 2011 Wnętrze&Dizajn
2 nagroda | Hewlett-Packard Eclub
BUCKSTUDIO_DoFA 2011_WDOFA 2011 Superwizja
Wyróżnienie

© BUCK.STUDIO

BUCK.ARCHITEKCI